תמרלין (זה שם משפחה מפעם)

עכשיו קוראים להם משפחת תמיר ויש להם קצבייה ומסעדה (וזה כיף)

בן גוריון הוא זה שלחץ על משפחת תמרלין מנהלל לעברת את שמה. אני לגמרי בעדו. מה הייתי עושה עם שם משפחה כמו מחבוב?! כיום, מגדלים בני משפחת תמרלין (עדיין נהללים) בקר, ולאחרונה הם מגדלים גם מסעדה ומעדנייה מול מה שבעונה הנכונה, כלומר עכשיו, הוא הנוף הכי יפה בארץ: שטיחים של ירוק וחום, ועל החום מתנוסס שלט: "השדה זרוע, לא לעלות!!!".

הירוקים של תמרלין. כיף!

האוכל בתמרלין אינו שונה מזה המוגש במסעדות הספר, כלומר ירקות שמשוויצים בטריותם, בשרים שמתגאים בשושלת היוחסין שלהם ויינות מיקבים עלומים וישראלים לתפארת. כל זה מוגש בחן ובנועם ללקוחות שנראו מאוד מרוצים וקיבלו את הזבובים (לא המון, אבל היו) שהתאבדו על החלונות כחלק מהחוויה הכפרית. כי בינינו, עדיף זבובים במסעדה בחוות בקר, מהריח שיש למסעדות שפותחים בחוות סוסים (פעם הייתה אופנה כזו).

והנה העראאיס המשובחים של תמרלין

לא אכלתי סטייק בתמרלין – קניתי אחד ארוז בוואקום הבייתה במעדנייה, והוא היה מעולה. מה שכן אכלתי שם היה ירוקים על לבנה, ברוסקטה עם בשר מפורק, המבורגר שהתחננתי שיהיה קטן ככל האפשר וגם מנה משובחת מאוד של עראאיס. הכול היה טעים ולא יקר, היין הוגש בכוסות עם רגל (הלאה האופנה של כוסות בלי רגל!!!) ואפילו המוסיקה הייתה בווליום סביר לגמרי.

מה עוד תבקשי מאיתנו מכורה, ואין עדיין?

 

 

מה הבוטן ליין

לא נסיעה במיוחד, אבל בהחלט שווה
מסעדת תמרלין

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן