משחקי קובייה

מסעדת הקובייה שבשוק התיקוה יכולה להגיש לכם אוכל בשרי, קינוח חלבי ואפילו סנדביץ' תוניסאי. הכל כשר וטעים, תלוי באיזה חלק של רחוב הודיה תבחרו לאכול

בסוף זה קרה גם כאן, ברחוב הודיה בשוק התיקוה – מסעדה שמגדירה את עצמה ‘מסעדת שוק’, שנשענת על חומרי גלם מהסביבה המיידית, שמשמיעה מוסיקה (לרוב מזרחית) בקול ושעשויה בחן שאין שני לו. לבעל הבית קוראים שי אלפסי והוא אליל – מוכשר, מוצלח, אדיב, חייכן, חרוץ וכל מה שצריך כדי לנצח על מקום מצליח. וכיוון שהמקום אכן כזה, הוא שילש אותו: בהודיה 22 יש לו מסעדה בשרית, ממש ממול יש לו בית קפה חלבי מקסים בשם ‘קפה הודיה’, ובצמוד למסעדה הבשרית – דוכן של פריקסה ומעקודה.

מדי בוקר קמה אמו היפהפייה והמוכשרת של אלפסי ועושה את דרכה מקריית גת לשוק התיקוה כדי להכין פריקסה ומעקודה. תשכחו ממאמות קשות יום – הגברת היא דדוגמנית, כפי שאפשר לראות בתמונה הראשית, בה שי והיא מחובקים בדוכן. אפשר לשלב בין הפריקסה והמעקודה וזה אחד הכריכים הטעימים בעיר (ואפשר להזמין את הכריך הזה גם במסעדה עצמה. יביאו לך מהדוכן). אבל אין ספק שגולת הכותרת ב’הקובייה’ הם העראיס – עם תיבול מודגש של עמבה. אסור לוותר, ולמען האמת – כדאי להזמין שתי מנות כבר בהתחלה.

תזמינו פעמיים מראש. עראיס

חות מזה יש קוקטיילים טובים, מבחר לא ענק של מנות שכתוב על תפריטים מקרטון גלי, כולל סביצ’ה וסלטים וכל השמחה המתבקשת, וכאמור, ממש ממול יש בית קפה חלבי כך שבתום החלק הכבד של הארוחה אפשר לומר לצוות “נשלם ממול”, לחצות את הסימטה, להזמין קינוחים שווים ולשתות קפה הפוך כמו שצריך.

מה הבוטן ליין

עראיס ליגה.
מסעדת הקובייה
תגיות
דילוג לתוכן